Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94
xx:83

Teslimat ve İade Koşulları

Kredi Kartı ile Online Ödeme


Tüm bankaların Visa ve Master Card’ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.


Havale/EFT ile Ödeme


İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayınız. Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

Uyarı: Siparişi verilen ve ödemesi yapılan hizmetin iptal edilmesi durumunda ödeme yapılan miktardan yapılan işin masrafı kesilecektir.


Teslimat


Mesai saatleri içinde, yapılan işlemler siparişler satın alma yapan firmanın logosunu göndermesinden itibaren işin durumuna göre en geç 24 saat ile 5 gün içerisinde yayınlanır. Yayının geçikmesi durumunda size bilgi verilecektir.


İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız aboneliğin yayınında yanlışlık ve kusur olması halinde yayın tarihinden itibaren bir yıl içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu bilgileri takiben bize ulaştıracağınız bilgi doküman ve doneler eskisiyle değiştirilecektir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Gizlilik Politikası


A. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile Aksesuar Portalı ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

B. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, firmamızın kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.

C. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

D. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

E. Sitemize verdiğimiz siparişte vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.