Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

Aksesuar Portalı Reklam Tarifesi

Bronz Abone (Bölüm Banner Reklamı):

Firmalar portalda yer alan kendi faaliyet alanlarına ait olan bir bölümde bir yıl boyunca 200 x 200 dpi boyutunda bannerlerini yıllık 1500 TL + KDV karşılığında yayınlatabilecektir. Banneri yayınlanan firmaların varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır. Bronz Abone, Firma Abonesi’nin tüm haklarına sahip olacak ve  Firma Rehberi'ndeki tüm (Aksesuar ve Aksesuar Satın Alma) firmaların iletişim bilgilerini kısıtlamasız olarak görecektir. 
Gümüş Abone (Ana Sayfa ve Bölüm Reklamı):
Firmalar portalın ana sayfasında ve portalda yer alan kendi faaliyet alanlarına ait olan bir bölümde bir yıl boyunca 200 x 200 dpi boyutunda bannerlerini yıllık 3000 TL + KDV karşılığında yayınlatabilecektir. Banneri yayınlanan firmaların varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır. Gümüş Abone, Firma Abonesi’nin tüm haklarına sahip olacak ve Firma Rehberi'ndeki tüm (Aksesuar ve Aksesuar Satın Alma) firmaların iletişim bilgilerini kısıtlamasız olarak görecektir. 

Altın Abone (Tüm Bölüm Reklamı):

Firmalar portalın ana sayfası dahil portalda yer alan tüm bölümlerde bir yıl boyunca 200 x 200 dpi boyutunda bannerlerini yıllık 6000 TL + KDV karşılığında yayınlatabilecektir. Banneri yayınlanan firmaların varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır. Altın Abone, Firma Abonesi’nin tüm haklarına sahip olacak ve Firma Rehberi'ndeki tüm (Aksesuar ve Aksesuar Satın Alma) firmaların iletişim bilgilerini kısıtlamasız olarak görecektir. 

Platinum Abone (Giriş Reklamı):

Firmalar Aksesuar Portalı’nın giriş sayfasında portalın görüntü ekranının en fazla altı da birini kaplayacak şekilde bir reklamı Aylık 2000 TL + KDV fiyattan yayınlatabileceklerdir. Giriş reklamı veren firmaların reklam görüntüsünden varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır. Platinum Abone, Firma Abonesi’nin tüm haklarına sahip olacak ve Firma Rehberi'ndeki tüm (Aksesuar ve Aksesuar Satın Alma) firmaların iletişim bilgilerini kısıtlamasız olarak görecektir. 

Reklam vermek için lütfen info@aksesuarportali.com'dan yada 0532 799 78 18 nolu telefondan irtibata geçiniz.