Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94
xx:49

Hakkımızda

Aksesuar Sektörünün İlk ve Tek Haber Portalı
Konfeksiyon Yan Sanayi yayıncılığında hep ilkleri yapan Tek Stil Yayıncılık, Aksesuar Dünyası Dergisi, Aksesuar Rehberi ve Nakış Dünyası dergilerinin yanı sıra,  sektörün ilk haber ve tanıtım portalı  www.aksesuarportali.com ile de dünyada bir ilke imza attı.
Tekstil ve konfeksiyon yayıncılığında 20 yılı aşan bir tecrübe ile harmanlanarak hazırlanan Aksesuar (Konfeksiyon Yan Sanayi İmalatı ve Teknolojileri) Portalı, konfeksiyon yan sanayicilerimizin sesi olmayı hedeflemekte ve sadece yurt içinde değil, dünyanın birçok ülkesinde kendi dillerinde takip edilmektedir. Türkçe olarak hazırlanan ve google tercümesi ile her ülkenin dilinde takip edilebilen Aksesuar Portalı, düzenli olarak haber ve şirket güncellemesi yapmakta olup, abone ve ücretsiz online okuma sistemi ile okurlarına ulaştırılmaktadır. Düğmeden fermuara, fermuardan fantezi aksesuara kadar her alanda faaliyet gösteren aksesuar imalatçıları ve toptan satıcılarımızın dünya pazarlarında hak ettiği yere ulaşması için çalışmayı kendisine amaç edinen Aksesuar Portalı, yaptığı etkin tanıtımlarla şu anda konfeksiyon yan sanayinin yurtiçinde ve uluslararası alandaki tek haber sitesi olup, sektöründe lider konumdadır.

Aksesuar Portalı'nda güncel ve sektörden haberlerin yanı sıra; düğme, fermuar, etiket, dar dokuma, tela, elyaf, vatka, askı, metal aksesuar, bijuteri gibi bölümler yer almaktadır. Aksesuar imalatçılarımız ve toptancılarımızın pazar arayışları ve markalaşma süreçlerinin desteklendiği portalımızda yukarıdaki bölümlerle bağlantılı olarak; aksesuar imalatında kullanılan en son yenilikler, özel hazırlanmış aksesuar trendleri, sektördeki en son gelişmeler, yurtiçi ve yurtdışından mal talepleri, ihracata yönelik çalışmalar ve pazar araştırmaları gibi yazılar da yer almaktadır.

Türkiye ve dünyadaki hazır giyim, iç giyim, spor giyim v.b. imalatçıları, sektörümüzdeki kamu kuruluşları ve mümessil firmalar başta olmak üzere, her kesim tarafından ücretsiz olarak okunabilen portalımız ayrıca mailing yoluyla satın almacılara özel olarak ulaştırılmaktadır. Günlük ortalama 2 bin kisi tarafından ziyaret edilen sitemiz Abonelerine ve reklam verenlerine etkin bir tanıtım sağlamaktadır.