Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Dantelde Markalı Bir Tercih

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Dantelde Markalı Bir TercihKatma değerli ürün yelpazesiyle sektöre kaliteli aksesuarlar sunan Hicret Aksesuar, İstanbul Güngören’deki mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. Likralı ve likrasız dantelde geniş renk ve desen seçeneği sunan firmanın çeşitleri arasında lez, kopanaki, gipür ve birçok aksesuar da yer alıyor. Hicret Aksesuar, ürünlerini “Axia” markasıyla sektöre sunuyor. Önümüzdeki süreçte dantelde yeni desenler sunacaklarını belirten firma sahibi Hüseyin Korkan, sektördeki konumları hakkında şunları söyledi: “Hicret Aksesuar, 2001 yılında Güngören’de kuruldu. Halen katma değerli bir anlayışla yoluna devam eden şirketimiz, tüm ürünlerini ‘Axia’ markasıyla sunuyor. Müşteri portföyünde ihracatçı ve iç piyasa hazır giyim ile iç giyim üreticilerine yer veren Hicret Aksesuar, Cezayir’e ihracat yapıyor.”
Taleplere geniş bir ürün yelpazesiyle cevap verdiklerini kaydeden Hüseyin Korkan: ürün çeşitlerin ise şöyle anlattı: “Biz Hicret Aksesuar olarak kendi alanımızda adeta bir çözüm ortağı rolünü üstlenmiş durumdayız. Dar bant dantelde sektöre kaliteli seçenekler sunan şirketimiz, lez ve yakalarda da iddialı. Brode ve fisto alanında da geniş seçenek sunan firmamız, talebe göre dantel boyama hizmeti de sunuyor.” Piyasadaki daralmanın yenilikle aşılabileceğine dikkat çeken Korkan, hedefleri hakkında ise şöyle konuştu: “Tekstil ve yan sanayinde ticaret yapmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Ama biz her şeye rağmen Güngören’deki mağazamızdan sektöre kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz. Kalite farkımızla yaşanan sorunları bir nebze de olsa aşmaya başladık. Önümüzdeki süreçte de danteldeki moda desenlerle sektöre katkımızı sürdüreceğiz.”
Haber Merkezi - 2021-04-06


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66