Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
2025 Sonbahar Kış Aksesuar Trendleri

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

2025 Sonbahar Kış Aksesuar Trendleri2024-25 Sonbahar / Kış Aksesuar Trendleri, dünyaca ünlü organizasyon Premiere Vision tarafından duyuruldu. Katma değer ve şıklığın ön plana çıktığı trend Yeni Tip Zenginlik (New Opulence)adı ile sunuldu. Üç tema içeren trend, önümüzdeki kış, kıyafetlerde göz kamaştıracak.  24-25 Sonbahar-Kış sezonunun kıyafetleri, uyum ve yapıya odaklanan minimalist bir havayı yansıtıyor; aerodinamik çizgileri, detaylarda zenginliğe geri dönüş sağlıyor. Aksesuarlar ve bileşenler, yüksek yaratıcılık duygusuyla karakterlerini öne çıkararak merkezde yer alıyor.Koyu Gri Elbiseler (Half-Mourning):

Matemi simgeleyen siyah, bu temada koleksiyonlara yoğun bir şekilde nüfuz ediyor; derinliği, parlak siyah, tunç ve gümüşe yayılan ışık parıltılarıyla nüanslanıyor. Aksesuarlar dekoratif ve eklemli mikro yapıları mücevher hareketlerini anımsatıyor. Özel tasarlanmış nakış ve kumaş paneller Art Deco havasını taşırken, metal süslemeler Simli iplikler ve mikro payetlerle birleşiyor. Yeniden gözden geçirilen trok ve rivetler, renklerin, desenlerin ve malzemelerin ince etkileşimi sayesinde rock'tan çok couture'u çarpıtıyor. Aksesuarlar, erkek ve kadınların resmi gece kıyafetlerine şıklık katıyor. 
 


Akşam Güzeli (Belle De Nuit):

Akşam karanlığı ve değişen renkleri, büyü ve gizemle dolu koleksiyonlara ilham veriyor. Koyu tonlar saten parlaklığıyla harmanlanıyor. Parlak renk vuruşları titriyormuş gibi görünürken zarif düğmeler bir tutulmanın veya samanyolunun güzelliğini çağrıştırıyor. Bu garip evren, aynı zamanda yemyeşil bir ormanı çağrıştıran tasarımlara da nüfuz ediyor. Genişleyen malzemeler, kontrast oluşturan tüy kadar yumuşak veya tüylü, dikenli saplarla duyularımızı harekete geçiriyor. Sokan tırtıllar veya etobur bitkiler gibi esrarengiz, asit renkli elementler hayat buluyor.İşlevsel Tasarımlar (Functional Couture):

Lüks yaşam, aynı zamanda çizginin kesinliği ve saflığına da yansıyor. Bileşenler ve teknik öğeler işlevsel yönlerinin ötesine geçerek mükemmel tasarım anlayışıyla dikkat çekiyor. Sade bir tasarımla süs parçaları yaratan bu takı aksesuarları, biçim ve işlevi zahmetsizce harmanlıyor.

Haber Merkezi - 2023-12-24


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66