Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Plastik Askının 20 Yıllık Üreticisi

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Plastik Askının 20 Yıllık Üreticisi

Plastik askı konusunda sektörde yaklaşık 20 yıldır üretim yapan firmalardan biri olan Cantürk Plastik, İstanbul Terazidere’deki tesisinde faaliyetlerini sürdürüyor. Her boy ve modeldeki plastik giysi askısında yüksek kapasiteli üretim yapan firma, beden boncuğu imalatıyla da farkını ortaya koyuyor. İmalatlarını kaliteden taviz vermeden gerçekleştirdiklerini vurgulayan firma sahibi Mustafa Dokumacı, faaliyetleri ve sektördeki geçmişleri hakkında dergimize şunları söyledi: “Askılar, günümüzde standart kullanımlarının yanı sıra, estetik oluşturan detayların arasında yer alıyor. Biz de Cantürk Plastik olarak 2002 yılından bu yana sektöre en iyi seçenekleri sunuyoruz. Müşteri portföyümüzde hazır giyim üreticileri ve aksesuar toptancıları yer alıyor. Firmamızın İstanbul dışında Gaziantep ve Diyarbakır’da da müşterileri yer alıyor.”

Geniş bir yelpazede imalatlarını gerçekleştirdiklerini kaydeden Mustafa Dokumacı: “Biz plastik askı alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Giysi askısında günde 70 bin adet üretim kapasitesiyle taleplere cevap veriyoruz. Çocuk askısından battal beden askısına kadar, her seçeneği üretiyoruz. Beden boncuğu imalatımızla da sektöre katkıda bulunuyoruz. Özel ürün numunelerini en kısa zamanda teslim ediyoruz” dedi. Yaşanan korona salgınından dolayı şu anda yatırım düşüncesinde olmadıklarını belirten Dokumacı: “Konfeksiyon yan sanayi, dışarıdan bakıldığında birçok insanın tanıdığı bir sektör değil. Ancak işin içine girildiği zaman yapılan yatırımın ticari anlamda bazen hizmet verdiği hazır giyimin bile önüne geçtiği anlaşılıyor. Bu nedenle bizim sarf ettiğimiz çabanın daha iyi anlaşılması gerekiyor. Bunun dışında bir piyasa değerlendirmesi yapmak gerekirse, firma olarak oturmuş bir müşteri portföyüne hizmet veriyor oluşumuz bize sorunlu dönemler avantaj sağlıyordu. Ancak salgın her firmanın işini olumsuz etkiledi. Şu anda bekleme sürecindeyiz.”
Haber Merkezi - 2023-02-14


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66