Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
MTB Fashion Dasy ile Podyuma Çıktı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

MTB Fashion Dasy ile Podyuma Çıktı

Moda Tasarımcılar Birlik ve Dayanışma Derneği (MTB)’nin ilk kez organize ettiği Fashion Days etkinliği, 1-2 Eylül 2020 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti. Pandemi sürecindeki ender etkinliklerden biri olma özelliği ile dikkat çeken Fashion Days’in açılışı, Oligark İstanbul’da düzenlenen Barrus London defilesi ile yapıldı.
Defile öncesi MTB Başkanı Dilek Düzgün, Barrus London markasının kreatif direktörü Neslişah Yılmaz’a bir plaket verdi. Defilede Barrus London markasının kreatif direktörü Neslişah Yılmaz'ın 25 parçalık koleksiyonu büyük beğeniyle izlendi. Geniş bir izleyici kitlesiyle açılışı yapılan Fashion Days Etkinliği'ne MTB Başkanı Dilek Düzgün, İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği (İNSAD) Eski Başkanı Metin Çetinkaya, İNSAD Üyelerinden Ali Bozkan, MHGF Genel Sekreteri Abbas Özpınar ve birçok sektör temsilcisi katıldı.
Defile öncesinde bir konuşma yapan MTB Başkanı Dilek Düzgün, şunları söyledi: “MTB olarak 2011 yılından bu yana Ankara’da faaliyet gösteriyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana moda tasarımcıların gelişmesini ve uluslararası arenada daha çok tanınmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İki gün sürecek etkinliğimizin sektörümüzün için hayırlı olmasını diliyorum.”
Haber Merkezi - 2020-12-10


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66