Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Lionel den Abiyeye Özel İşlemeler

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Lionel den Abiyeye Özel İşlemeler

İşleme alanında sunduğu tam entegre üretimle sektörde önemli bir konuma sahip olan Lionel Taş Dizim ve İnci Çakma, İstanbul Çağlayan’daki geniş tesisinde faaliyetlerini sürdürüyor. Yapıştırma taş alanında abiye üreticilerine özel tasarımlar sunan firma, inci çakma konusunda da iddialı. Bunlarla birlikte Beyoğlu taşı işlemelerinde de iyi örnekler sunan Lionel Taş Dizim, lazer kesim taleplerine de cevap veriyor.
Yatırımlarını gelişmelere göre yapmayı düşündüklerini belirten firma kurucusu Ahmet Hündürel, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Lionel Taş Dizim’i 2009 yılında Çağlayan’da kurdum. 2016 yılında şu anda yine aynı bölgede bulunan tesisimize taşındık. Müşteri portföyümüzde ihracatçı ve iç piyasa olmak üzere abiye üreticileri yer alıyor. İstanbul’da daha çok Bomonti, Kağıthane ve Merter bölgelerine hizmet veriyoruz.”

Dört Farklı İşleme ile Katma Değer Oluşturuyor                                                            

Abiye üreticilerine dört alanda üretim yapan sayılı imalatçılardan biri olduklarını kaydeden Hündürel, üretimleri hakkında şu bilgileri verdi: “Abiye kıyafetler, özellikle davetlerde kullanılan özel giysilerin başında geliyor. Bu nedenle bu kıyafetler gerek tasarımları, gerekse aksesuarları açısında titizlikle hazırlanmak zorunda. Tesisimize gelen özel kumaşlarla tasarlanmış kıyafet ve bluzlar üzerine birbirinden farklı işlemeler yapıyoruz. Bunların başında gelen taş dizim uygulamalarımız ile özel tasarımlar sunuyoruz. Geniş bir kadro ile gerçekleştirdiğimiz inci çakma örnekleri de büyük beğeni topluyor. Beyoğlu taşı işlemelerinde de büyük fark yaratıyoruz. Birbirinden farklı kumaşlar üzerine yaptığımız lazer kesim uygulamalarımız da büyük beğeni topluyor. İşimizi severek yapıyoruz ve büyütmek istiyoruz. Ancak mevcut olumsuz etkenler bunun önüne geçiyor. Ama biz iş kalitemizi daha da artırarak yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.” 

Haber Merkezi - 2022-03-30


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66