Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Kemer Astarı ve Ceplikte Namteks Kalitesi

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Kemer Astarı ve Ceplikte Namteks Kalitesi

Biye, ceplik ve kemer astarı alanındaki üretimiyle tanınan firmalardan biri olan Namteks Tekstil Ürünleri, İstanbul Yenibosna’da gerçekleştirdiği imalatını sürekli geliştiriyor. Her sezona özel olarak hazırladığı kemer astarı koleksiyonu ile katma değerLİ seçenekler sunan firma, ceplik üretimiyle de büyük talep görüyor. Önümüzdeki süreçte ihracatlarını artırmayı amaçladıklarını belirten firma sahibi Kadir Tuncay, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Namteks Tekstil Ürünleri, 2003 yılında Yenibosna’da kuruldu. 2008 yılında şu anda hizmet verdiği ve yine Yenibosna’daki tesisine taşınan firmamız, müşteri portföyünde ağırlıklı olarak erkek giyim üreticilerine yer veriyor. Kaliteli ve katma değerli üretimiyle tanınan Namteks, bugünlerine güvenilir hizmet anlayışıyla ulaşmıştır.”
Her sezona özel koleksiyonlar hazırladıklarını ifade eden Kadir Tuncay: “Biz Namteks olarak kurulduğumuz günden bu yana istikrarlı bir üretim politikası izledik. Bugün ise sektörde katma değerli koleksiyon hazırlayan sayılı firmalar arasında yer alıyoruz. Yazılı ve lastikli kemer astarlarıyla erkek kıyafetlerine kaliteli yan ürünler imal ediyoruz. Ayrıca ceplik koleksiyonumuz da büyük ilgi görüyor. İki ürünümüzü de polyester, pamuklu ve karışımlı malzemelerden imal edebiliyoruz. Polyester ve saten astarlar da raflarımızda yer alıyor. Yapışkanlı ve bez telalarda da iddialıyız” dedi. Firmaların gelişmesi için daha fazla ihracat yapmaları gerektiğini savunan Tuncay, şöyle bir değerlendirmede bulundu: “Sektörde zaten iki yıldır ciddi bir durgunluk vardı. Üstüne gelen korona salgını ise işin tuzu biberi oldu. Bu kriz, sektör üzerinde elbette etkili oldu. Umarım, yılın ikinci yarısında işlerimiz daha iyi olur. Biz Namteks olarak bu süreçte sektördeki konumuzu korumak düşüncesindeyiz. Salgın sürecinden sonra mevcut ihracatımızı ve üretimimizi artırarak işimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2020-11-23


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66