Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Üyelerden KYSD Yönetimine Tam Destek

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Üyelerden KYSD Yönetimine Tam Destek


Sektörün çatı kuruluşu olan Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD)’nin Olağan Genel Kurulu, 28 Aralık 2023 tarihinde derneğin İstanbul Giyimkent’teki merkezinde yapıldı. Tek listeyle gerçekleşen olağan genel kurulda, üç dönemdir başkanlık görevini yürüten Murat Özpehlivan’a 4. Dönem başkanlığı için de üyelerden tam destek geldi. Özpehlivan böylece, KYSD’de kendine ait olan “En uzun süre görev yapan başkan” ünvanını,dördüncü kez de seçilerek bir üst seviyeye taşıdı.


Yeni Yönetim Kurulu Gençlerle Takviye Edildi.

Seçim sonucunda oluşturulan yeni Yönetim Kurulu, gençler ile takviye edilerek, daha dinamik bir yapıya kavuşturuldu. KYSD’nin yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Gizem Özçelik - Çağ-Tek Zamak Düğme, Sezai Boyraz - Boyteks Dar Dokuma, Cemil Kiraz - Bedi Düğme, İsmail Ali Şahin - Akbarkod Etiket, Mahmut Vanlı - Vantela Tekstil, Ramazan Tuncay - Bayteks Konfeksiyon Ürünleri, Okan Atabeyoğlu - Ata Tekstil Aksesuarları, Mustafa Oktay - Form Dış Ticaret, İzzet Kandemir - İzer Fermuar, Sait Gür - Gür Aksesuar, Sena Bahadır - Mega Etiket, İbrahim Şentürk - Şen Etiket, Emre Tanrıverdi - İnci Fermuar, Emirali Kılıç - Trend Etiket, İlkan Argun - Kleopatra Düğme, Murat Bekir Kondu - Menderes Tekstil, Emre Eroğlu - Rebilteks Etiket, Filiz Güler - Güler Bijuteri, Muharrem Çelebi - Doğa Metal Aksesuar, Birkan Haluk Ceylan - Emaks Tekstil Aksesuar, Ömer Haksever - MSH Düğme Aksesuar, Yahya Uğur - Sırteks Dar Dokuma ve Cengiz Söğüt - Doğuş Plastik“Dernek olarak daha aktif bir sürecin hazırlığındayız”

Yeni dönem hedefleri hakkında dergimize bilgi veren KYSD Başkanı Murat Özpehlivan, şöyle konuştu: “Derneğimizin Aralık Ayı’nda gerçekleşen genel kurulunda kıymetli üyelerimiz, yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte bizlere bir dönem daha sektörümüze hizmet etme imkanı vermiş oldular. Öncelikle göstermiş oldukları teveccühten dolayı tüm üyelerimize ve divan kurulumuza gönülden teşekkür ediyoruz. Derneğimizin yakaladığı ivmeyi daha yukarıya taşıma adına tüm gücümüz ve enerjimizle sektörümüz ve ülkemiz için çalışmayı sürdüreceğiz. KYSD’nin 1995 yılından beri sektörümüzün sesi-soluğu olduğundan hareketle, bu dönemde de önemli projeler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Aramıza yeni katılan genç arkadaşlarımız ve yönetim kurulumuza katılan yeni yol arkadaşlarımızla birlikte üzerimizdeki sorumluluğun bilincinde olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Sektörümüzün yerel ve küresel ticaretini geliştirmeye, eğitim programları, ortak akıl toplantıları, trendinovasyon buluşmaları, BTB’ler, yayınlar, fuarlar, maliyetlerimizi düşürecek projeler, dijitalleşme, sertifikalandırma ve yoğun üye buluşmalarıyla dopdolu bir süreci yönetim kurulu arkadaşlarımız ve üyelerimizle birlikte gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Küresel ekonominin ve dolayısıyla ülkemiz tekstil ve hazır giyim sektörlerinin geçmekte olduğu bu zorlu süreçte ortaya koyacağımız her bir projenin ne denli önem arz ettiğinin farkındayız. Sektörümüzü geleceğe taşıyacak ve ülkemiz ekonomisine, istihdamına, ihracatına ve üretimine değer katacak faaliyetlerle dolu bir dönemi hep birlikte yaşamayı ümit ediyoruz. Bu vesileyle göreve geldiğimiz ilk günden bu yana yönetim kurullarımızda yer alan ve kurulduğu 1995 yılından bu güne KYSD’ye katkı sunmuş olan tüm dostlarımıza en derin şükranlarımızı sunuyoruz. Yeni yönetim kurulumuzda yer alan tüm arkadaşlarımıza da görevimizin gereğini hakkıyla yerine getirebileceğimiz hayırlı bir dönem olmasını diliyorum. Yeni yılın tüm sektör firmalarımıza ve ülkemize sağlık, huzur ve refah getirmesi temennisiyle sizlere de başarılar dilerim”


Haber Merkezi - 2024-02-02


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66